wtorek, 12 kwietnia 2016

Ruszyła Poznańska Akademia Dyplomacji!!!

      Wraz z nowym rokiem akademickim rozpoczęła się II edycja „Poznańskiej Akademii Dyplomacji” – cyklu warsztatów z Podstaw Dyplomacji, które prowadziła Pani Tatiana Sokołowska. 
Pierwsze warsztaty odbyły się 1 marca 2016 roku na Wydziale Prawa i Administracji. 
Pani Tatiana  jest ekspertka etykiety w biznesie i polityce, doświadczona konsultantka w zakresie Dress Code, Savoir Vivre oraz wystąpień publicznych. Dyplomowana trenerka biznesu, absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu ODiTK, absolwentka historii sztuki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie polityczne, administracyjne oraz w zarządzaniu
i strategii rozwoju firmy. Prowadzi indywidualne doradztwo oraz szkolenia dla właścicieli, prezesów
i pracowników przedsiębiorstw. Jest autorką wielu programów szkoleniowych z zakresu Dress Code, Savoir Vivre, wystąpień publicznych oraz etykiety w biznesie, polityce i administracji. Doradca w kreowaniu biznesowego wizerunku kobiet i mężczyzn w TVP i radio. Dla każdego kontrahenta tworzy zindywidualizowane moduły tematyczne w zależności od zidentyfikowanych potrzeb.
Aktualnie szkoli zarówno grupy jak i indywidualnych klientów. Działa w oparciu o najnowsze metody szkoleniowe. Prowadzi szkolenia i jest mentorką w międzynarodowym projekcie Dress For Success. Pasjonatka swojego zawodu, inspiruje, uwielbia kontakt z ludźmi. Fascynuje się historią sztuki, szanuje tradycje rodzinne i uparcie dąży do celu.

Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem! Bardzo dziękujemy Państwu za przybycie! 
Uczyliśmy się podstaw savoir vivre! Na pierwszym spotkaniu dowiedzieliśmy się o ogólnych zasadach zachowania się w dyplomacji. Powitania czy zajmowanie miejsc przy stole nie są nam już straszne. :)
Było to pierwsze spotkanie z trzech, które odbyły się kolejno 8 marca i 15 marca. 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza